BLOGGER OLMAK ..


 
    Merhabalar…Güne çok miskin başladım bugün, güneşli havaya merhaba derken birden soğuk ve hızlı  yüzüme çarpan Kar’ın etkisiyle kendime geldim.. J Bugün moda bloggerlar’ın moda hayatımızdaki yerini kendimce yorumlayarak yazmak istedim.

Moda tasarımcısı, Stilist, Styling , mankeni, moda editörüymüş, hepsi fasa fiso. Moda dünyasının asıl kazananı MODA BLOGCULARI artık. Son bir yıldır bu gerçeğin daha net ayrımına vardı çoğu kimse. Moda dergilerinin eskisi kadar etkisi yok. Modayı yakından takip edip renk gözü(uyumu) ,stil sahibi olan çoğu kimse moda ile ilgili ufak da kendince yorumlayarak birşeyler karalayabiliyor. Bana göre artık modacılar da, ürünleri daha çok kimseye daha hızlı ve etkin ulaşsın diye, moda blogcularıyla ilişkileri sıkı tutuyorlar , defilelerin de en önlerde seçkin misafirlerinin yerini moda bloggerlarına bırakıyorlar..
  Takiplerime dayanarak söylüyorum ki Yurdışında moda adına  en etkin tanıtım yöntemi olarak moda bloggerları gösteriliyor Türkiyede de artık bu yaygınlaşmaya başladı ünlü markalar yeni ürünlerini ilk onlara gönderiyor, modacılar koleksiyonlarını tanıttıkları şovlara davet ediyorlar.

  Bence artık moda/stil editörleri yavaş yavaş yerlerini (moda bloggerı olarak kendi adıma da söylüyorum) moda  bloggerlarına bırakmalı “Gençlerin önünü açalım yer verelim” sloganı adı altında yenilikçi düşüncelerle, modaya hayatı bırakın bizler sürdürelim J
    Kimseyi kötüleyip kimseyi övmek değil derdim sonuç itibariyle bunun yorumunu yapmak bana düşmez sadece düşüncelerimi yazdım ama şölede bişey varkiiiii kimsede bu gerçeği değiştiremez..Moda blogcuları özgün deseniz daha özgünler, samimi deseniz, daha samimiler. Bence tabiiiJJJ  Üstüne bir de profesyonel moda bilgisi eklenince, blogcular bu işten çok kazançlı çıkıyorlar. Hadi hayırlısı bu işe gerçekten gönül vermiş ve profesyonel olarak hayata geçirmek isteyen geçiren blogger arkadaşlarımı tebrik ediyorum hepsinin yolları açık olsun..mucUUkoo JJJJ

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

BEBEK ARABASI

Giardino CAPPUCINO

Şömine